Один із найкращих бестселерів усіх часів

Книгу „7 звичок надзвичайно ефективних людей” ® (The 7 Habits of Highly Effective People®)  було продано у більш, ніж 25 мільйонах примірників 40 мовами світу, і вона залишається однією із художніх книг, які є найкращими бестселерами за всю історію людства.

Прочитання „7 звичок надзвичайно ефективних людей” ® (The 7 Habits of Highly Effective People®)  – це подія, яка змінює життя. Ця книга слугувала дороговказом для представників різних поколінь упродовж останніх років двадцяти п’яти, а то й більше. Президенти і генеральні директори тримали її на тумбочці в спальні. Учні підкреслювати і вивчали цілі уривки з неї. Освітяни та батьки черпали з неї натхнення. Люди різного віку та різних професій використовували її концепцію для адаптації до вимог 21-го століття і досягнення власної ефективності у всіх сферах життя — і професійній, і особистій.

Купити книжку

7 звичок надзвичайно ефективних людей” ®  і надалі скеровує мільйони людей та надихає їх. Ця книга виразно показує їм, що вдосконалення особистої ефективності може скеровувати їх на шляху до щастя і допомагати їм впроваджувати зміни, завдяки яким світ стане кращим.

Розабет Мосс Кантер, завідувачка та директорка Гарвардської школи бізнесу

Тренінг “7 звичок® 4.0”

Найкраще у світі рішення для особистісного – і професійного – розвитку освітян.

Тренінг „7 звичок” – це наріжний камінь у впровадженні „Лідера у мені”, який визначає основні парадигми та варіанти поведінки, які є надзвичайно важливими для вдосконалення шкільної культури. „7 звичок надзвичайно ефективних людей” ®  : авторське видання 4.0 – це дводенний досвід роботи у форматі робочих занять, під час яких позачасові принципи ефективності вводяться у практичну площину для всіх працівників. Перш ніж учні зможуть успішно навчитися і застосовувати ці 7 звичок, працівники повинні добре з ними ознайомитися і показувати приклад.

Учасники робочого заняття навчаються, як:

  • Зосереджуватися і діяти на основі того, що можна контролювати і на що можна впливати, замість на тому, що контролювати і на що впливати не можливо.
  • Визначати чіткі показники успіху і в житті, і в роботі, а також формувати план їхнього досягнення.
  • Визначати пріоритети і досягати найважливіших цілей, замість того, щоб реагувати на екстрені ситуації.
  • Розробляти інноваційні рішення, які збалансовують розмаїття і задовольняють усі зацікавлені сторони.
  • Ефективніше співпрацювати з іншими шляхом формування довірчих стосунків.

Мене часто запитують: „А ці 7 звичок надзвичайно ефективних людей зараз все ще залишаються релевантними?” І, на додачу, „А чи будуть вони релевантними через десять, двадцять, п’ятдесят, сто років?” Я відповідаю: що суттєвіші зміни і що складніше завдання, то релевантнішими ставатимуть ці звички. 

Стівен Р. Кові „7 звичок надзвичайно ефективних людей” ® (The 7 Habits of Highly Effective People®) (1932–2012)

 

Ідеї, втілені у цій концепції, є позачасовими. Це – принципи. Саме тому вони і працюють, і саме тому вони промовляють до людей усіх вікових груп з усього світу. У світі змін, заворушень, хаосу і невпинної непевності люди прагнуть знайти якийсь якір, набір конструктивних елементів, які би вказували їм шлях на тлі турбулентності.

З передслова Джима Коллінза, американського автора бестселера та лектора з питань сталості та зростання компаній, до 25-го ювілейного видання книги „7 звичок”.

7 звичок

Звичка 1: Будь проактивним®

Між стимулом і реакцією лежить свобода вибору. Звичка 1: Будь проактивним – це про те, щоб взяти на себе відповідальність за власне життя. Проактивні люди не звинувачують батьків, обставини чи умови у своїй поведінці. Вони, натомість, вирішують зосередитися на тих ділянках життя, на які вони можуть впливати.

Звичка 2: Починай з думкою про мету®

Замість того, щоб дозволяти іншим людям та обставинам формувати власне життя, звичка 2: Починай з думкою про мету возз’єднує людей з ентузіазмом та метою. Після того, як ви сформулюєте своє завдання, можна буде розробити план досягнення величі.

Звичка 3: Насамперед – найважливіше®

Звичка 3: Насамперед – найважливіше стосується керування часом. Часова матриця ® (Time Matrix)® забезпечує модуль для визначення і пріоритизації завдань на основі їхньої терміновості та важливості. По-справжньому ефективні люди роблять так, щоб найважливіші завдання, які пов’язані з їхнім сформульованим завданням, враховувалися у щотижневому та щоденному плануванні.

Звичка 4: Мислення за принципом „Виграш/Виграш”®

У рамках Звички 4: Мислення за принципом Виграш/Виграш люди ефективно та дієво співпрацюють з іншими для досягнення оптимальних результатів. Суспільство заохочує змагальну та егоїстичну поведінку, яка веде до ситуацій Виграш/Програш” чи навіть  „Програш/Програш”. Налаштованість „Виграш/Виграш” – це дія, спрямована на досягнення балансу між відвагою та розсудливістю, яка забезпечує справжню співпраці у всіх конфліктах.

Звичка 5: Зрозумій сам, а потім шукай розуміння®

Під час розмов ми несвідомо відфільтровуємо те, що чуємо, через наш життєвий досвід і ціннісні орієнтації. Ми формулюємо відповідь ще до того, як людина завершить говорити. Звичка 5: Зрозумій сам, а потім шукай розуміння навчає мистецтву відвертого, рефлективного слухання.

Звичка 6: Створюй синергію®

Створення синергії – це звичка творчої співпраці, яку можна сформувати виключно шляхом оцінки різних парадигм та думок інших людей. У синергетичному середовищі простежується справжня співпраця, оскільки ціле завжди цікавіше, ніж сума його частин.

Звичка 7: Гостри пилку®

Звичка 7: „Гостри пилку” стимулює людину постійно добиватися вдосконалення та оновлення. Подолання вигорання можна досягнути завдяки використанню власного часу на фізичне, соціальне/емоційне, психічне та духовне оновлення. Звичка 7 оживляє і допомагає виробити кращий потенціал для самовдосконалення.

Десять років тому я відвідував один семінар, на якому д-р Кові навчав велику аудиторію дорослих людей, здебільшого – керівників компаній, 7 звичкам. Коли я оглянув кімнату і побачив, наскільки усі зацікавлені, я подумав: „Навіщо чекати, доки людина виросте, щоб навчати цим навичкам? ” Невдовзі ми почали викладати 7 звичок у нашій школі, спершу – для вчителів, а далі – для учнів – навіть п’ятирічного віку. Вплив, який це мало на нашу школу за останнє десятиліття, – просто вражаючий. За свій 36-річний досвід освіти я ніколи не бачив такого впливу на здобутки учнів, рівень залучення вчителів і задоволення батьків. Мені дуже подобається те, що учні тепер навчаються таким потужним звичкам у школі по всьому світу за допомогою „Лідера в мені”.

Мюріель Саммерз, директор початкової школи в A. Б. Комбс

Історія Мюріель Саммерз

 


 

Дерево із 7 звичок для учнів

Учням розповідають про 7 звичок на занятті, а також інтегруючи принципи у культурі школи.

Коли учні починають розуміти ці 7 звичок, їхні вчителі, батьки та адміністрація бачать, чують і відчувають, як готові до життя лідери виявляють дотримання принципів відповідальності, дисциплінованості і командної роботи. Школи, які навчають цим 7 звичкам, інтегрують їх за допомогою низки унікальних і творчих способів, наприклад, як стінопис та знаки у холі, мистецтво у класі, шкільні пісні, промови учнів, лідерські ролі та сервісні проекти. В рамках реалізації „Лідера в мені” учні навчаються, як застосовувати ці 7 звичок не лише в школі, а й у всіх сферах свого життя.

7 звичок щасливих дітей” (The 7 Habits of Happy Kids)

Персонажі „7 звичок щасливих дітей” формують ігрове навчальне середовище для учнів початкової школи у вигляді книг, відео та в інших форматах.

Ведмедик-дурник, кролик-стрибунець та інші персонажі зображені у низці історій, які ілюструють ці 7 звичок. Цими захоплюючими історіями можна ділитися у класі чи вдома і навчати молодших учнів важливим життєвим навичкам.

Купити книжку

Виведіть свою школу на шлях до величі!

Залучіть викладачів, студентів та батьків до неперевершеної подорожі особистої трансформації та ефективності.

Напишіть нам

Для початку – зв’яжіться з нами.

Вас цікавить, як дізнатися більше про наші Рішення? Наша команда готова допомогти вам знайти відповіді на усі запитання.