Позачасові принципи ефективності: підхід „Навиворіт”

Освітяни стикаються з цілою низкою труднощів, а для вибору мають ще ширший комплекс шляхів подолання цих труднощів. Однак єдиний правильний шлях до зростання в освіті – це визнання і застосування позачасових універсальних принципів. У сьогоднішньому світі ми стикаємося із засиллям інформації про те, ким ми повинні бути, що нам робити і як нам жити. Однак а що, якщо існує спосіб навчитися не просто тому, про що думати, а й як думати — процесу, який навчає, як керувати пріоритетами, зосереджуватися на цілях і здійснювати позитивний вплив?

„Лідер у мені” – це власне такий процес.

Купити книгуЗавантажити 1 частину безплатно

Коріння книги 

У цьому бестселері Стівен Р. Кові виокремив 7 звичок, які вже змінили життя мільйонів читачів, і показав, як навіть малі діти можуть застосовувати їх, поки розвиваються. Ці звички — будь проактивним, починай з думкою про мету,  насамперед – найважливіше, мислення за принципом „Виграш/Виграш”, зрозумій сам, а потім шукай розуміння, створюй синергію, гостри пилку — адаптовуються у школах по всій країні в рамках програм лідерства, і найбільш відомою в цьому напрямку є початкова школа А. Б. Комбс у Ролі. Ця модель не просто працює, а працює краще, ніж можна було собі уявити. Ця книга містить чимало прикладів того, як учні розвиваються під час програми — клас, який вирішив створити групу підтримки для одного зі своїх однокласників, у якого виникали проблеми з поведінкою; четвертокласник, який знайшов спосіб подолати страх публічних виступів і потім запросив увесь клас на національний конкурс з публічних виступів, на якому він виступав; або семирічна дитина, яка сказала батькові, що їм потрібно піти надвір і погратися, оскільки їм обом потрібно „заточити пилу”.

Однаково підходячи і окремим особам, і компаніям, „Лідер у мені” показує, як можна легко застосовувати ці навички у повсякденному житті. Це вчасна відповідь на чимало труднощів, з якими сьогодні стикаються молоді люди, компанії, батьки та освітяни — відповідь, яка чудово відповідає вимогам нашого майбутнього, які неодмінно посилюватимуться.

Познайомтеся з авторами

Із внесками ще трьох авторів — Шона Кові, Мюріель Саммерз та д-ра Девід Гетч — друге видання книги Стівена Р. Кові „Лідер у мені” (The Leader in Me) подає читачам найновіші знання з інтелектуального лідерства, щоб озброїти учнів життєвими навичками, необхідними для того, щоб добитися успіху у двадцять першому сторіччі.

Д-р Стівен Р. Кові

Стівен Р. Кові – світовий експерт з лідерства, визнаний на міжнародному рівні, консультант і вчитель. Він – автор декількох книг, відомих на весь світ, включаючи міжнародний бестселер „7 звичок надзвичайно ефективних людей”, який визнано Найвпливовішою бізнес-книгою #1 двадцятого століття і яку продано у більш, ніж 25 мільйонах примірників тридцятьма вісьмома мовами. Серед інших бестселерів – „8-ма звичка: від успішності до величі” (The 8th Habit: From Effectiveness to Greatness), „Перше спочатку” (First Things First), „Принциповоцентричне лідерство” (Principle-Centered Leadership), „7 звичок надзвичайно ефективних сімей” (The 7 Habits of Highly Effective Families), „Третя альтернатива” (The Third Alternative) і „Щоденна велич” (Everyday Greatness).

Шон Кові

Шон – керівник відділу освіти FranklinCovey. Він займається питанням трансформування освіти по всьому світу шляхом введення принципів та навичок лідерства у життя якомога більшої кількості учнів, освітян та шкіл. Він – один із авторів бестселерів за версією „Нью-Йорк Таймс”, автор „6 найважливіших рішень, які ви коли-небудь приймали” (The 6 Most Important Decisions You’ll Ever Make), „7 звичок щасливих дітей” (The 7 Habits of Happy Kids) і „7 звичок високоефективних підлітків” (The 7 Habits of Highly Effective Teens), які перекладено двадцятьма мовами і продано у кількості понад 4 мільйони примірників по всьому світу.

Мюріель Саммерз

Мюріель Саммерз була директоркою А. Б. Комбс, Північна Кароліна (США) з 1998 року. Вона має диплом бакалавра Університету Північної Кароліни в Чапел Гілл, диплом магістра з початкової освіти Університету Північної Кароліни в Шарлотті, а також диплом магістра зі шкільного адміністрування Університету Меріленду, до того ж є почесним доктором Університету Каліфорнії. Завдяки натхненному баченню п. Саммерз початкова школа А. Б. Комбс стала першою початковою школою у Сполучених Штатах, яка базується на лідерстві.

Д-р Девід К. Гетч

Д-р Девід К. Гетч – директор зі стратегічних ініціатив Franklin Covey Education у всіх регіонах світу. Кар’єра Девіда як консультанта завела його в різні куточки світу і понад тридцять п’ять країн, а його оцінку лідерства щодо людей та організацій використовували мільйони керівників по всьому світу. Він є співавтором „Щоденної величі” (Everyday Greatness) разом з д-ром Стівеном Р. Кові, а також він був провідним науковим співробітником при роботі над першим та другим виданням „Лідера у мені”. Він надавав консультації компаніям, представникам влади та сектору освіти і присвятив останнє десятиліття інноваційній діяльності та застосуванню практичних інструментів FranklinCovey у школах та для індивідуальної трансформації.

Praise for

The Leader in Me

Download Chapter 1

Send a request to download the first chapter of The Leader in me book for free.